Home

Befolyásos Favor elpusztul korcsolya verseny február 26 spirál kihalás zavar

gyorskorcsolya – BerényCafé

Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság 2020 Debrecen |  CsodalatosMagyarorszag.hu
Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság 2020 Debrecen | CsodalatosMagyarorszag.hu

Novák: újraélesztjük a jégsportokat

Jön a címvédő gyorskori váltónk B-döntője - az Eurosport olimpiai  programja, 12. nap - Eurosport
Jön a címvédő gyorskori váltónk B-döntője - az Eurosport olimpiai programja, 12. nap - Eurosport

Már a napokban keretet hirdethetnek a rövidpályás gyorskorcsolyázóknál -  Eurosport
Már a napokban keretet hirdethetnek a rövidpályás gyorskorcsolyázóknál - Eurosport

Pénteken hivatalosan is elkezdődik a téli olimpia, tizennégy magyarnak  drukkolhatunk – Mutatjuk a teljes programot! - Sportal.hu
Pénteken hivatalosan is elkezdődik a téli olimpia, tizennégy magyarnak drukkolhatunk – Mutatjuk a teljes programot! - Sportal.hu

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Liu Shaoang elárulta, mit mondott testvérének a drámai eredményhirdetés  után - Infostart.hu
Liu Shaoang elárulta, mit mondott testvérének a drámai eredményhirdetés után - Infostart.hu

Short track: így néz ki a versenyprogram

KSE Műkorcsolya Kézdivásárhely- PatinajTârgu Secuiesc | Kèzdivásàrhely

Érzelmes búcsú a rivaldafénytől Lollobrigida társaságában

Rövidpályás gyorskorcsolya – Wikipédia

Megható üzenettel köszönt el az olimpiai álmától a pozitív koronavírusteszt  miatt visszalépő műkorcsolyázó - Eurosport
Megható üzenettel köszönt el az olimpiai álmától a pozitív koronavírusteszt miatt visszalépő műkorcsolyázó - Eurosport

Elképesztő, drámai verseny után lett bronzérmes a magyar vegyesváltó az  olimpián
Elképesztő, drámai verseny után lett bronzérmes a magyar vegyesváltó az olimpián

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Székesfehérvár Városportál - Fontos hazai meccsekkel zárja az alapszakaszt  a Hydro Fehérvár AV19
Székesfehérvár Városportál - Fontos hazai meccsekkel zárja az alapszakaszt a Hydro Fehérvár AV19

Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang  történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián | Mandiner

18 érmet szerzett a Szegedi Korcsolyázó Egyesület az 5. Jász Kupán –  Szegedi hírek | Szeged365
18 érmet szerzett a Szegedi Korcsolyázó Egyesület az 5. Jász Kupán – Szegedi hírek | Szeged365